<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=994567201343050&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Trafiłam do Karoliny z polecenia w kwietniu 2015 - chciałam wyregulować przemianę materii, wzmocnić odporność i poprawić stan paznokci i włosów. Już po 2 miesiącach czułam znaczną poprawę! Razem wybierałyśmy takie potrawy, aby mi smakowały i były proste (mam mało czasu i zepsuty piekarnik :D). Obecnie ustalony program spełnia w 100% moje preferencje żywieniowe, jestem w stanie przygotować 5 posiłków w 1,5h. Osiągnęłam wszystkie cele, udało się także zrzucić 8 kg :) Polecam bardzo! Karolina jest też świetna w chwilach ...

Ania B

Poznaj inną historię

Moja historia z dietą, i z Karoliną.

Wszystko zaczęło się w 2012 roku. Problemy z cholesterolem, kolega lekarz zaordynował mi statyny, po których (po dwóch dniach stosowania) o mało nie odjechałem.

czytaj więcej

Zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia!

  • Martyna, Kraków
  • 14 kg mniej
  • Kobieta
  • 18 sierpnia, 2014

Dzięki profesjonalnie ułożonej diecie, w ciągu 5 miesięcy zgubiłam 10 kg!

Terapię odchudzającą zaczęłam u pani Karoliny w sierpniu 2013 roku. Początkowa waga 83 kg przy wzroście 173 cm - tkanka tłuszczowa prawie 40 %. Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła, a ja załamywałam ręcę. Wspólnie z panią Karoliną przeanalizowałyśmy mój dotychczasowy jadłospis i podjęłyśmy wyzwanie! Plan: zrzucamy 14 kg. Dzięki systematyczności, wizytach kontrolnych u pani Karoliny, a przede wszystkim dzięki profesjonalnie ułożonej diecie, w ciągu 5 miesięcy zgubiłam 10 kg, a w ciągu kolejnych dwóch 4 kg. Dzięki pani Karolinie zaczęłam też regularnie uprawiać sport, a zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia. Polecam każdemu współpracę z panią Karoliną Kozelą.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Karolina Kozela z Poradni Dobry Dietetyk w Krakowie.

Pani Martyna od początku była energiczną i pewną siebie pacjentką. Z każdym zgubionym kilogramem przychodziła z jeszcze większym wulkanem energii i zapału. Udowodniła, że mimo studenckiego życia w akademiku i masy pokus można zmienić nawyki żywieniowe, czuć się o niebo lepiej i nadal cieszyć się imprezami ze znajomymi!  Gratuluję!

POKAŻ
Karolina Kozela -ZnanyLekarz.pl
POKAŻ