<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=994567201343050&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

Bona Dea Centrum Dermatologii Estetycznej
Adres
Wodociągowa 47
Kraków
http://www.bonadea.com.pl
Telefon
124319500
Twój rabat ?
30 zł

Klinika Bona Dea od 16 lat specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Nasze doświadczenie, profesjonalizm i troskę o bezpieczeństwo doceniają tysiące zadowolonych Klientów.

Szeroka gama oferowanych zabiegów daje możliwość wyboru najlepszej terapii i osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Spośród bogatej oferty można wymienić zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu, nici, osocza bogatopłytkowego, a także przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń UTIMS (ultradźwięki)i RF Frax (radiofrekwencja). Proponujemy zabieg Adivive, czyli przeszczep autologicznego tłuszczu bogatego w komórki macierzyste metodą Adivive do twarzy, który daje naturalne i długotrwałe efekty. Zachęcamy również do wykonywania mniej inwazyjnych zabiegów takich jak mezoterapia czy peelingi medyczne wykonywane przez lekarzy.

Klinika Bona Dea dba o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi lekarzami. Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu ginekologii oraz urologii estetycznej. Mamy ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów takich jak labioplastyka, korekta defektów poporodowych, zwężanie wejścia do pochwy, odmładzanie i rewitalizacja okolic intymnych, usuwanie lub rekonstrukcja błony dziewiczej, powiększanie punktu G i O, wypełnianie warg sromowych własną tkanką tłuszczową lub wypełniaczem i wiele innych. Oferujemy kompleksową terapię nietrzymania moczu przy pomocy nowoczesnego urządzenia Ultra Vera Hifu oraz EVA RF, jak również późniejszą fizjoterapię ginekologiczną. Dla mężczyzn przygotowany został zestaw zabiegów z zakresu urologii estetycznej takich jak powiększanie penisa kwasem hialuronowym, korygowanie stulejki, krótkiego wędzidełka oraz przeprowadzanie skutecznej antykoncepcji – wazektomii.
Nasi chirurdzy wykonują zabiegi bezpiecznej liposukcji Body Jet z możliwością przeszczepu własnego tłuszczu w wybrane partie ciała, przeszczep włosów metodą F.U.E., chirurgiczną lub laserową korektę powiek, zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych metodą skleroterapii, metodą radiową, laserową lub klejową. Proponujemy również konsultacje i zabiegi z zakresu proktologii estetycznej oraz ortopedii.

Klinika Bona Dea oferuje również szeroką gamę zabiegów kosmetologicznych, między innymi zabiegi oczyszczające, pielęgnacyjne, regeneracyjne i wzmacniające. Nasze doświadczone specjalistki z najwyższą dbałością wykonają zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, jak również przedłużania i zagęszczania rzęs. Zapraszamy do gabinetu kwalifikowanej linergistki na zabieg makijażu permanentnego brwi, powiek oraz ust.
Kompleksowość usług naszej Kliniki to również zabiegi depilacji laserowej,zabiegi zamykania naczynek, szeroka gama masaży manualnych oraz z użyciem najnowszych technologii w przypadku masażu podcićnieniowego ICOONE LASER z dodatkową stymulacją laserową lub światłem LED.

Polecamy wizytę w naszym salonie fryzjerskim, gdzie można przeprowadzić prawdziwą metamorfozę. Proponujemy pielęgnację włosów z zastosowaniem produktów najwyższej jakości, strzyżenie oraz koloryzację.

Klinika Bona Dea oferuje niezwykle szeroki wachlarz usług z największą starannością o bezpieczeństwo i satysfakcję swoich Klientów. Zespół najlepszych profesjonalistów przeprowadził już setki zabiegów dla kobiet i mężczyzn. Warto nam zaufać!

Cattleya Instytut pięknego ciała i włosów
Adres
ul. Mogilska 123 lok.71
Kraków
http://www.cattleyainstytut.pl
Telefon
+48 12 341 56 41
Twój rabat ?
25 %

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy miejsce, które pozwala na chwilę zatrzymać tempo codziennego dnia i zaznać pełnego relaksu duszy i ciała. Cattleya Instytut Pięknego Ciała i Włosów to miejsce, w którym w atmosferze ciszy i spokoju można odnaleźć czas wyłącznie dla siebie korzystając z kompleksowych i profesjonalnych zabiegów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz Spa & Wellness.

Zadbamy o to, by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. Szanujemy także Państwa czas dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym można zadbać o siebie w sposób kompleksowy i na każdej płaszczyźnie. Czerpiemy radość, kiedy wspierani przez najnowsze technologie możemy dobrać indywidualny program pielęgnacji oraz pomóc w przypadkach często określanych jako trudne.

Cattleya Instytut Pięknego Ciała i Włosów tworzy doświadczony zespół profesjonalistów, który wkłada całą swoją pracę oraz serce w to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.mgr Anna Janik - właściciel, kosmetolog

Irena Ciszek - podolog, stylistka paznokci

Daria Adamowska - kosmetolog

Monika Szpilka - kosmetolog

Joanna Franczak- stylista fryzurSerdecznie zapraszamy!

FITMIXER - CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO I FIZJOTERAPII
Adres
UL. MORELOWA 32, 30-222 KRAKÓW
30-222 Kraków
http://www.fitmixer.pl
Telefon
+48 793655344
Twój rabat ?
50 zł

Nasza oferta skierowana jest do każdego niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy też twoich wybranych celów. Trening personalny to najskuteczniejszy sposób aktywności fizycznej dobranej specjalnie dla Ciebie a fizjoterapia pozwoli wrócić do pełnej sprawności.


ZDROWIE
w naszym Centrum to priorytet, dlatego wykonujemy głównie dopasowany do Twoich potrzeb trening funkcjonalny wg autorskiej metody Kamila Jasińskiego, opracowany na podstawie 15 lat doświadczenia zdobytego w wyczynowej karierze utytułowanego zawodnika gimnastyki sportowej, oraz tysięcy godzin treningów przepracowanych z podopiecznymi.


TRENING PERSONALNY
jaki stosujemy w Naszym centrum to ciekawy trening ukierunkowany na wielopłaszczyznowy ruch, mający poprawić funkcjonalność Twojego ciała, wzmocnić mięśnie głębokie i spalić maksymalną ilość tkanki tłuszczowej. Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom angażującym wiele mięśni w jednym czasie funkcjonujesz sprawniej, podnosisz standard swojego życia i osiągasz cele w zdrowszy sposób.


FIZJOTERAPIA
to specjalistyczne zabiegi różnymi metodami rehabilitacji, mające na celu ulgę w bólu, usuwanie różnych dolegliwości, poprawę funkcji ciała oraz przywrócenie sprawności fizycznej. Kinezjoterapia to także ćwiczenia pod okiem trenera fizjoterapeuty. Szczególnie polecana dla osób chcących wyleczyć uraz, wrócić do formy po kontuzjach lub po prostu chcących ćwiczyć fizycznie mając wady postawy lub inne dolegliwości wymagające większej uwagi. Dodatkowo fizjoterapeuta oferuje kinesiotaping czy też terapię manualną w celu poprawy funkcjonalności ciała. Bezpieczeństwo jest dla Nas najważniejsze!JOGA / PILATES
to kontrola i zjednoczenie zarówno ciała jak i umysłu. Dzięki praktykowaniu tych systemów uzyskujemy stabilizację i równowagę swojego ciała, mobilność w stawach, wzmocnienie mięśni ale też i oczyszczenie psychiczne. Samodoskonalenie, relaks i odprężenie połączone z napięciem wszystkich mięśni ciała prowadzi do jedności i uczucia wyzwolenia. Zajęcia w formie treningu personalnego lub w małych grupach po wcześniejszym ustaleniu szczegółów współpracy.

GIMNASTYKA DLA DZIECI
z elementami korekcyjnymi. Zajęcia, w formie zabawy, organizowane indywidualnie lub w małych grupach do 8 osób – pozwala to na większą kontrolę nad poprawnym ruchem dzieci i aktywizacją do ćwiczeń. Rozwijają sprawność dzieci, skoczność, siłę i gibkość, poprawiają ich kondycję, koordynację wzrokowo ruchową i postawę. Ponadto dzieci uczą się pracy w grupie oraz uczestniczą w formach zabawowych rywalizacji.
Zajęcia grupowe odbywają się po zebraniu grupy i ustaleniu godziny


TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY
Zaszczep miłość do aktywności fizycznej w dziecku już w okresie ciąży! Aktywność fizyczna podczas ciąży ma bardzo dobry wpływ na zdrowie Twoje i Twojego dziecka – to udowodnione naukowo!

logo-mummy_smallTRENING PSYCHOMOTORYCZNY
to połączenie treningu mózgu oraz ciała. Zajęcia oddziałują na rozwój pamięci, koncentracji, szybkości reakcji, zdolności poznawczych i wielu innych aspektów niezbędnych w osiąganiu najlepszych wyników. Wraz z pionierem rynku TestYou tworzymy pierwsze w Polsce Centrum Brain Institute.

iHerb
Telefon
Twój rabat ?
5 %

Najtańsze suplementy i odżywki a także akcesoria i kosmetyki. 5% zniżki od wartości zamówienia przy użyciu kodu rabatowego "HMZ664"

Muscle Zone
Telefon
Twój rabat ?
7 %

Największy i najlepszy sklep z suplementami w Polsce. Zniżka 7% na kod "KOZELA07"

Pani Kołysanka - konsultantka ds. snu dziecka (Child Sleep Consultant)
Telefon
Twój rabat
5 %

Sen dziecka

Bezpieczny sen dziecka
Czasy czuwania
Ile snu potrzebuje dziecko?
Czy wiecie, że …

Sen sprzyja snu. Im bardziej dziecko jest wypoczęte, tym lepiej i więcej śpi oraz łatwiej mu się zasypia. Przemęczone dziecko doświadcza w nocy więcej, a nie mniej, częściowych przebudzeń, ponieważ zwiększona potrzeba głębokiego snu zaburza prawidłowe zmiany faz snu. Dodatkowo, przemęczone niemowlę ma problemy, aby zasnąć i potrzebuje większej pomocy od rodziców, aby usnąć ponownie po nocnym wybudzeniu.
Samodzielne zasypianie to umiejętność nabyta (podobnie jak chodzenie czy wiązanie sznurówek), której dziecko musi się nauczyć. Umiejętność ta jest niezbędna na całe życie, ponieważ problemy ze snem dziecka nie znikną same: niewyspane niemowlęta to później zmęczone przedszkolaki, uczniowie i nastolatki.
Badanie przeprowadzone przez The National Sleep Foundation wykazało, że dzieci, które są odkładane do łóżeczka w momencie, gdy już śpią, znacznie dłużej zasypiają, budzą się w nocy dwa razy częściej i śpią w nocy średnio o godzinę mniej niż dzieci, które zasypiają samodzielnie.
Sen jest ważnym czynnikiem modyfikującym nastrój, zachowanie, temperament i osobowość. Problemy ze snem nie tylko zakłócają noce, ale również dni dziecka, sprawiając, że ma ono problemy ze skupieniem uwagi, jest nieuważne i rozkojarzone. Brak zdrowego snu powoduje nadmierne pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego, w konsekwencji dziecko staje się hiperaktywne i bardziej impulsywne.
Brak regularnego i właściwego harmonogramu dnia zakłóca rytm okołodobowy dziecka.
Można zapobiec chronicznemu zmęczeniu z powodu braku snu.

Salon Fryzjerski Gabriela II
Adres
Telefon
503648174
Twój rabat ?
10 %

Nasz salon cieszy się zaufaniem na rynku fryzjerskim już piąty rok. Wieloletnie doświadczenie zawodowe i pasja pozwoliła nam zdobyć liczne grono stałych klientów. Salon Fryzjerski Gabriela II oraz Zakątek Urody ściśle z sobą współpracują nad nowym wizerunkiem klientów. Zakątek Urody specjalizuje się pielęgnacją stóp i dłoni. Mieści się on w oddzielnym przytulnie zaaranżowanym gabinecie w Salonie Fryzjerskim Gabriela. Można tutaj mile spędzić czas przy pysznej kawie lub herbacie. Profesjonalna i zarazem miła obsługa sprawia, że grono naszych klientów wciąż się powiększa, liczymy że państwo również będą mieli chęć skorzystać z naszych usług i stać się naszymi klientami.

KURACJA PRZECIWŁUPIEŻOWA
Glinkowa kuracja w kremie oczyszcza łuszczącą się skórę głowy, pozbawiając ją łupieżu i innych zanieczyszczeń.

Kuracje przeprowadza się po zabiegu peeler.

Czas kuracji 3_5. minut.

CUTINOL - Odbudowa keratynowa
Reconstruction system: w skład zestawu do zabiegu wchodzi szampon serum oraz maska.

W celu przygotowania włosów do zabiegu należy użyć szamponu który przeznaczony jest do oczyszczenia skóry oraz przygotowuje włos do przyjęcia kolejnego etapu kuracji. Szampon wypełnia ubytki we włosach i dodaje energii.

Drugim etapem zabiegu jest użycie serum które dostarcza substancji odżywczych, wprowadza się go w całą powierzchnię włosa i poddaje działaniu ciepła pod sauną do włosów.

Etap trzeci to wprowadzenie we włosy maski rekonstrukcyjnej która również odżywia i zakwasza włosy. Dzięki takiemu zabiegowi włos staje się grubszy, wygładzony i błyszczący.

ZABIEG SZCZEGÓLNIE POLECANY DLA WLOSÓW CIENKICH I PLĄTAJĄCYCH SIĘ.

NOWOŚCI w salonie CUREPLEX
Rewolucja uzupełniająca proces koloryzacji, rozjaśniania jak również trwałej ondulacji.

Zapobiega uszkodzeniom włosów, tworzy nowe wiązania dwusiarczkowe we wnętrzu włosów.

Środek nie zawiera silikonów. Można go stosować do wszystkich rodzajów włosów.

Studio Urody ' Beauty Paradise '
Adres
Okulickiego 51
Kraków
http://www.beautyparadise.pl
Telefon

Salon kosmetyczny

POKAŻ
Karolina Kozela -ZnanyLekarz.pl
POKAŻ